Overblog
Editer l'article Suivre ce blog Administration + Créer mon blog
Rodzicielska Biblioteczka Laicka

Raz, dwa, trzy, w co wierzysz Ty?

Monoteizm
Monoteizm

Dziś imieniny Marty! Wszystkim Martom, w tym mojej wirtualnej Córce, składam najlepsze życzenia szczęśliwej przyszłości w bardziej otwartej, tolerancyjnej i świeckiej Polsce. Z okazji imienin Marty można pod adresem :

http://ebookpoint.pl/ksiazki/raz-dwa-trzy-w-co-wierzysz-ty-agnieszka-ab-monti-swirniak,s_3m00.htm

zaopatrzyć się w pierwszą w Polsce książeczkę (e-book) religioznawczo-ateistyczną dla najmłodszych. Piszę pierwszą, bo w przeciwieństwie do tych już istniejących, tę można spokojnie czytać już przedszkolakowi, a, wedle słów mojej znajomej nauczycielki, nadaje się również dla klas nauczania początkowego. Jest to też pierwsza książeczka tego typu napisana po polsku, inne są tłumaczeniami. Bez wątpienia przyda się na lekcjach etyki. Może być fajnym prezentem z okazji nadchodzących Dni Świeckości (25-27.09.2015)

Do książeczki dołączona będzie za chwilę kolorowanka.

Dobrej zabawy Wam życzę i miłej lektury. E book pozostał w formacie .pdf, aby łatwiej było go wydrukować. Podobnie jest, rzecz jasna, z kolorowanką.

Fragment książki "Raz, dwa, trzy, w co wierzysz Ty?"

Partager cet article
Repost0
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
Commenter cet article
K
Gdzie kupić wszystkie z Martą?
Répondre
P
Dobra robota -dzięki nieco dziennik etyczny .A mam pytanie ile kosztuje książka? Jest ciekawa ,przystępna dla maluchów -będę polecać znajomym.Pozdrawiam
Répondre
A
Dziękuję za komplement :-) Książeczka w księgarni rw2010.pl kosztuje 9 złotych. Na razie tylko tam można ją kupić. Polecam się :-)