Overblog
Editer l'article Suivre ce blog Administration + Créer mon blog
Rodzicielska Biblioteczka Laicka

Nieco-Dziennik Etyczny - zamachy w Paryżu

Nieco-Dziennik Etyczny - zamachy w Paryżu

Oto zrobiony na gorąco numer specjalny Nieco-Dziennika Etycznego, w całosci poswięcony zamachom w Paryżu z dnia 13 listopada 2015.

Dziękuję mojej WSPANIAŁEJ EKIPIE i gratuluję takiego cudengo zrywu, dziękuję zresztą także jako mieszkanka tego smutnego miasta, które stara się podnieść, bo naprawdę nie jest nam łatwo, atmosfera bardzo ciężka. W imieniu męża - długoletniego mieszkańca Paryża, który całym sercem też składał ten numer i córki - urodzonej tutaj, wśród muzułmanów, ateistów, katolików, kolrowoych, białych, która nie do końca rozumie, o co chodzi. Bo tak naprawdę, czy można to zrozumieć?
Może, gdy będzie dorosła, sięgnie po ten stary numer NDE i wtedy pojmie, jaki był ten świat. Oby nasze artykuly, ilustracje i zdjęcia były już wtedy jedynie przeżytkiem!

Trudno powiedzieć "miłej lektury", ale oby w jakis sposób była ona dla Was wartociowa, cos Wam przybliżła i pozwoliła na refleksję...

Dziękuję wszystkim Koleżankom, Czytelniczkom, Kolegom, Cztyelnikom, Szefowi za troske o mnie i moją rodzinę oraz słowa wsparcia, napływające liczniej, niż byłabym w stanie sobie wyobrazić!!! Wzruszyliscie mnie niezwykle!

NDE numer specjalny zamachy w Paryżu

Partager cet article
Repost0
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
Commenter cet article
M
O smutnych rzeczach też trzeba umieć pisać -brawo!
Répondre