Overblog
Editer l'article Suivre ce blog Administration + Créer mon blog
Rodzicielska Biblioteczka Laicka

Nieco-Dziennik Etyczny nr 15

Przedział. Tekst. M Różalski/ il. M. PyrzanowskiZacznę od przeprosin za opóźnienie. Wyjazd w rodzinne strony okazał się chorobowy i uniemożliwił "włóczenie" się po ludziach w celu zdobycia komputera z internetem, z telefonu zaś bez szans. Dziękuję wiernym fanom, którzy domagali się nowego numeru!

Z poślizgiem ale z radością przedstawiam Państwu aktualny Nieco- Dziennik\,w którym:

Historia, ciekawostki i ilustracje na... Dzień Toalet.Tak,tak, to ważny aspekt naszego życia i kultury, którego pominąć nie można, a raczej nikt o nim nie mówi... O nim Maciej Pyrzanowski i niżej podpisana.

z Historii poważnej Michał Charzyński o tym, dlaczego należy się kilka przemyśleń i wspomnień w Dniu Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem.

Bardzo poważnie także red. Charzyński o Dniu bez Zakupów, a red. Tyszkiewicz o Dniu bez Futra, red. Bogusławski zaś o szczepieniach i nieszczepieniach.

Dwa reportaże, Macieja Różalskiego o wszechobecnej religijności i Joanny Kędzierawskiej o Czarnym Proteście. W tym samym temacie wiersz nadesłany przez Czytelnika, bardzo ciekawa propozycja literacka.

Dzielna Izabela Jaszczurowska opisuje nam swoje przygody z walką o etykę.

Ze słowiańszczyzny, nie zapominamy o Andrzejkach - Dorota Klewicka, zawsze ma w zanadrzu historie naszych przodków.

Poza tym stałe rubryki: Przygody Marynarza (ostatni odcinek), Niecodzienni Ludzie, Rozmowy Kota Filozofa, lektura, Herl-etyk. Dla dzieci kolorowanka Doroty Klewickiej, Nieco-Dzienniczek Urszuli Kaskowej i 10 różnic Macieja Pyrzanowskiego

Miłej lektury!!!

 

Nieco-Dziennik Etyczny nr 16

Partager cet article
Repost0
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
Commenter cet article